Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Fields
hu: Mezők

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Autocomplete text field
hu: Automatikusan kiegészülő szöveges mező

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik
