Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Default
it: Predefinito

en: Fields
it: Campi

en: Contains
it: Contiene

en: Size of textfield
it: Dimensione del campo di testo

en: Autocomplete text field
it: Campo di testo con autocompletamento

en: Autocomplete matching
it: Riscontro autocompletamento

en: Starts with
it: Inizia con
