Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Contains
lt: Turi

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su
