Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Default
nl: Standaard

en: Fields
nl: Velden

en: Contains
nl: Bevat

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met
