Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Fields
pl: Pola

en: Contains
pl: Zawiera

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Autocomplete text field
pl: Pole tekstowe z podpowiedziami

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Starts with
pl: Zaczyna się od
