Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Fields
ru: Поля

en: Contains
ru: Содержит

en: Size of textfield
ru: Размер текстового поля

en: Autocomplete text field
ru: Автодополняемое текстовое поле

en: Autocomplete matching
ru: Совпадение автодополнения

en: Starts with
ru: Начинается с
