Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Default
sv: Förvald

en: Fields
sv: Fält

en: Contains
sv: Innehåller

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Autocomplete text field
sv: Automatiskt kompletterande textfält

en: Autocomplete matching
sv: Automatiskt kompletterande som överensstämmer

en: Starts with
sv: Börjar med
