Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Fields
uk: Поля

en: Contains
uk: Містить

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Autocomplete text field
uk: Автодоповнюване текстове поле

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з
