Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Fields
vi: Các trường

en: Contains
vi: Chứa

en: Size of textfield
vi: Kích thước của trường dữ liệu bản văn

en: Autocomplete text field
vi: Trường dữ liệu autocomplete

en: Starts with
vi: Bắt đầu với
