Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Fields
az: Sahələr

en: Contains
az: Tərkibində

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır
