Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད
