Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Fields
sk: Polia

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Autocomplete text field
sk: Samodokončovacie textové pole

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s
