Mini Panel Reference (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Default
tr: Varsayılan

en: Fields
tr: Alanlar

en: Contains
tr: İçerir

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Autocomplete text field
tr: Otomatik Tamamlama metin alanı

en: Autocomplete matching
tr: Otomatik tamamlama eşleşmesi

en: Starts with
tr: İle başlayan
