Minify (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: File name
be: Імя файла

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: No content available.
be: Няма даступнага змесціва.
