Minify (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: File path
cs: Cesta souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: Performance
cs: Výkon

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.
