Minify (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: File path
hi: दस्तावेज पथ

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम

en: Performance
hi: (निष्पादन)परफ़ॉर्मेंस
