Minify (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: File name
ku: ناوی پەڕگە

en: Performance
ku: ئەرک بەجێهێنان

en: No content available.
ku: هیچ ناوەڕۆکێک نییە.
