Minify (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Performance
oc: Performància

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.
