Minify (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: File path
pl: Ścieżka do plików

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Performance
pl: Wydajność

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Original size
pl: Oryginalny rozmiar

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność

en: Minified size
pl: Zminimalizowany rozmiar

en: Total size: <b>@total_size KB</b>.<br />Minified size: <b>@minified_size KB</b>.
pl: Całkowity rozmiar: <b>@total_size KB</b>.<br />Zminimalizowany rozmiar: <b>@minified_size KB</b>.

en: Clear minify cache
pl: Wyczyść minify cache

en: %old_path minified successfully as %new_path.
pl: %old_path zmniejszono pomyślnie na %new_path.

en: Failed to generate minified JS. Error: %warning
pl: Błąd generowanie zminimalizowanych JS. Błąd: %warning
