Minify (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: File path
ro: Cale fişier

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Performance
ro: Performanță

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.
