Minify (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: File path
sk: Cesta súboru

en: File name
sk: Názov súboru

en: Performance
sk: Výkon

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.
