Minify (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: File path
sv: Filsökväg

en: File name
sv: Filnamn

en: Performance
sv: Prestanda

en: No content available.
sv: Inget innehåll tillgängligt.
