Minify (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: File path
uk: Шлях до файла

en: File name
uk: Назва файла

en: Performance
uk: Швидкодія

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Original size
uk: Початковий розмір

en: Performance and scalability
uk: Швидкодія і масштабованість
