Minify (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Operations
vi: Thao tác

en: File path
vi: Đường dẫn tập tin

en: File name
vi: Tên tập tin

en: Performance
vi: Hiệu năng

en: No content available.
vi: Không có nội dung nào.
