Minify (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: File path
fi: Tiedostopolku

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Performance and scalability
fi: Suorituskyky ja skaalautuvuus

en: Minify JS
fi: Pakkaa JS
