Minify (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: File path
lt: Failo kelias

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Performance
lt: Veikimas
