Minify (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: File path
ta: கோப்பின் பாதை

en: File name
ta: கோப்பு பெயர்

en: Performance
ta: செயல்திறன்
