Minify (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: File path
da: Filsti

en: File name
da: Filnavn

en: Performance
da: Ydelse

en: Performance and scalability
da: Ydelse og skalering
