Minify (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: File path
el: Διαδρομή αρχείου

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Performance
el: Απόδοση

en: Minify JS
el: Ελαχιστοποίηση JS
