Minify (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: File path
fr: Chemin du fichier

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité
