Minify (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: File path
hu: Fájlútvonal

en: File name
hu: Fájlnév

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Performance and scalability
hu: Teljesítmény és méretezhetőség
