Minify (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: File path
lv: Faila ceļš

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Performance
lv: Ātrdarbība
