Minify (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: File path
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ
