Minify (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Version
eu: Bertsioa

en: File path
eu: Fitxategiaren bide-izena

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: Performance
eu: Errendimendua
