Minify (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Version
gl: Versión

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Performance
gl: Rendemento
