Minify (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Version
it: Versione

en: File path
it: Percorso del file

en: File name
it: Nome del file

en: Performance
it: Prestazioni

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità
