Minify (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Version
af: Weergawe

en: File path
af: Lêerpad

en: Performance
af: Werkverrigting

en: Minify JS
af: Verklein JS
