Minify (7.x-1.4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Version
id: Versi

en: File path
id: Jalur berkas

en: File name
id: Nama berkas

en: Performance
id: Performa

en: Performance and scalability
id: Kinerja dan skalabilitas
