Minify (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Version
is: Útgáfa

en: File path
is: Skráarslóð

en: File name
is: Skráarnafn

en: Performance
is: Afköst
