Minify (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Version
te: సంచిక

en: File path
te: ఫైల్ దారి

en: Performance
te: పనితీరు
