Minify (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Version
et: Versioon

en: File path
et: Faili asukoht

en: File name
et: Faili nimi

en: Performance
et: Jõudlus
