Minify (7.x-1.5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Version
ka: ვერსია

en: File path
ka: ფაილის მდებარეობა

en: File name
ka: ფაილის სახელი
