Minify (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Version
ca: Versió

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Performance
ca: Rendiment

en: Performance and scalability
ca: Rendiment i escalabilitat
