Minify (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Version
cy: Fersiwn

en: File path
cy: Llwybr ffeil

en: File name
cy: Enw ffeil

en: Performance
cy: Perfformiad
