Minify (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Version
he: גירסה

en: File path
he: נתיב לקובץ

en: File name
he: שם קובץ

en: Performance
he: ביצועים
