Minify (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Version
hr: Inačica

en: File path
hr: Putanja datoteke

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Performance
hr: Učinkovitost
