Minify (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Version
ja: バージョン

en: File path
ja: ファイルパス

en: File name
ja: ファイル名

en: Performance
ja: パフォーマンス
