Minify (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Version
nl: Versie

en: File path
nl: Bestandspad

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: Performance
nl: Prestaties

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: Minify JS
nl: JS verkleinen
