Minify (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Version
ru: Версия

en: File path
ru: Путь к файлу

en: File name
ru: Имя файла

en: Performance
ru: Производительность

en: Performance and scalability
ru: Производительность и масштабируемость
