Minify (7.x-1.7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Version
az: Versiya

en: File path
az: Fayl yolu

en: File name
az: Fayl adı

en: Performance
az: Performans
